Obozy i zgrupowania

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolsztynie zwraca się do Państwa z ofertą zorganizowania obozów sportowych na obiektach przez nas administrowanych. Wolsztyn jest malowniczym miasteczkiem zlokalizowanym w zachodniej części Wielkopolski. Położony jest pomiędzy dwoma jeziorami, które umożliwiają i są przystosowane do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa i wioślarstwa w otoczeniu lasów.

GWARANTUJEMY ARTAKCYJNE CENY na rynku i zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i korzystanie z infrastruktury sportowej dostępnej na stadionie.

Sportowcy z całej Polski przyjeżdżają tu corocznie na zgrupowania. MOSiR to doskonałe miejsce na zorganizowanie obozu lekkoatletycznego, piłkarskiego czy sportów wodnych.

Mamy do Państwa dyspozycji Hotel Sportowy z bazą noclegową na 42 osób, w tym pokoje 1-,  2-, 3- 4-osobowe. Hotel w 2019 roku przeszedł gruntowny remont, by stworzyć gościom jeszcze lepsze warunki pobytu. W każdym pokoju znajduję się łazienka, TV oraz dostęp do Wi-Fi.

W ofercie do Państwa dyspozycji posiadamy dwa pełnowymiarowe boiska trawiaste (treningowe i główne do rozgrywania meczy z trybunami), bramki różnej wielkości, dwie szatnie z węzłem sanitarnym, boisko do małych gier (nawierzchnia tartanowa), siłownię z 50 stanowiskami do ćwiczeń, bieżnie 400m, urządzenia lekkoatletyczne z rozbiegami tartanowymi oraz kort tenisowy z którego istnieje możliwość skorzystania w terminach wolnych od rezerwacji. W cenie pobytu istnieje możliwość skorzystania ze strefy sauny -  fińskiej i rzymska znajdującej się w naszym Hotelu.

Korzystanie z infrastruktury sportowej na stadionie MOSiR Wolsztyn jest wolne od dodatkowych opłat poza sauną i kortem tenisowym.

W Ośrodku znajduje się też sala restauracyjna na 50 miejsc.

W niedużej odległości (ok. 20 min. pieszo) od stadionu znajduje Miejska Pływalnia oraz kompleks boisk sportowych „Orlik”, z których grupy zorganizowane mogą skorzystać w atrakcyjnych cenach.

Prosimy przejrzeć na naszą stronę internetową, gdzie dostępne są zdjęcia i inne informację związane z obiektami MOSiR Wolsztyn a szeczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się pod nr tel. 683843320 lub mailowo mosir@wolsztyn.pl

Potwierdzeniem atrakcyjności naszych obiektów jest poniższa opinia:

- Ani w Wielkopolsce ani i w kraju, pomijając centrale ośrodki szkolenia i niektóre obiekty klubowe, raczej nie ma tak cudownego obiektu jak w Wolsztynie. Miejsce to pozwala w znakomitych warunkach prowadzić szkolenia sportowe. Jego zaletą jest przede wszystkim wydzielony sektor rzutów dyskiem i młotem. Dodatkowo na miejscu jest m.in. siłownia, hotel, stołówka, boiska treningowe, a więc znakomite zaplecze, którego brakuje na większości obiektów. I wszystko blisko Poznania. Nie doceniacie tego co macie – podkreślał Jerzy Sudoł, koordynator Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.


Wydrukuj tekst...Hotel Sportowy
ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn
Tel.fax. 68 384 33 20 - Recepcja 24/H
Tel. 68 384 36 63 - Biuro Stadion

email: mosir@wolsztyn.pl
stat4uOsób online: 1
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn by www.stadion.wolsztyn.pl 2008 - 2023. Projekt strony i wykonanie: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.stadion.wolsztyn.pl)