Kalendarze imprez

 

Imprezy organizowane przez MOSiR Wolsztyn w poszczególnych miesiącach.

Stadion Wolsztyn

 

KALENDARZ IMPREZ – PAŹDZIERNIK 2020

 

1.10. – III Mityng Wolsztyńskich Czwartków LA z PKN Orlen S.A. – MOSiR-Stadion, g. 11:00

7.10. – Drużynowe Mistrzostwa Gminy  ID i IMS w Szachach – WDK, g.10:00

8.10. – IV Mityng Wolsztyńskich Czwartków LA z PKN Orlen S.A. – MOSiR-Stadion, g. 11:00

18.10. – I kolejka XXII Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

21.10. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu  ID i IMS w Szachach – WDK, g.10:00

23.10. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu ID w Pływaniu – Pływalnia Miejska, g. 12:00

23.10. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu IMS w Pływaniu – Pływalnia Miejska, g. 12:00

 

27.10. – II kolejka XXII Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

29.10. – Drużynowe Mistrzostwa Gminy ID w Badmintonie – SP 2, g. 10:00

30.10. – Drużynowe Mistrzostwa Gminy IMS w Badmintonie – SP 2, g. 10:00 

 

Terminarz meczy rozgrywanych na stadionie MOSiR Wolsztyn rozgrywanych przez KS Grom Wolsztyn oraz MUKS Wolsztyn dostępny jest w zakładce Terminarz Meczy.

 

Stadion Wolsztyn          Stadion Wolsztyn

Imprezy szkolne o randze Mistrzostw Gminy Wolsztyn:

 

XXII Igrzyska Dzieci

 

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

30.09.2020, g. 10.00, MOSiR – Stadion

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

7.10.2020, g. 10.00, WolDK

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

4.11.2020, g. 10.00, SP3

4.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

23.10.2020, g. 12.00, MOSiR - Pływalnia

5.

Mistrzostwa u Unihokeju (dz.)

---

6.

Mistrzostwa u Unihokeju (chł.)

---

7.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie (dz. i chł.)

29.10.2020, g.10:00 SP 2

8.

Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej

2.12.2018, g. 9.00, MSS Świt.

9.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (dz.)

21.12.2020, g. 9.00, SP 3

10.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (chł.)

22.12.2020, g. 9.00, SP 3

11.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (dz.)

26.01.2021, g. 9.00, SP 3

12.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

26.01.2021, g. 9.00, SP 3

13.

Indywidualne Mistrzostwa w Warcabach (dz. i chł.)

3.02.2021, g. 10.00, WolDK

14.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

---

15.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (chł.)

---

16.

Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym (dz. i chł.)

20.04.2021 g. 11.00, MOSiR - Stadion

17.

Mistrzostwa w TrójbojuLekkoatletycznym (dz. i chł.)

21.04.2021 g. 11.00, MOSiR - Stadion

 

 

 

XXII Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

7.10.2020, g. 10.00, WolDK

2.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dz. i chł.)

30.09.2020, g. 11.00, MOSiR – Stadion

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

10.11.2020, g.10.00, SP 3

4.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie ( dz. i chł.)

30.10.2020, g.10:00 SP 2

5.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

23.10.2020, g.12.00, MOSiR - Pływalnia

6.

Mistrzostwa w Unihokeju (chł.)

---

7.

Mistrzostwa w Unihokeju (dz.)

---

8.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej  (chł.)

3.12.2020, g. 9.00, MMS Świt.

9.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (chł.)

7.01.2021, g.10.00, MMS Świt.

10.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (dz.)

8.01.2021, g.10.00, MSS Świt.

11.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej  (dz.)

27.01.2021, g. 10.00, MSS Świt.

12.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

27.01.2021, g. 10.00, MSS Świt.

13.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

5.02.2021, g. 10.00, MSS Świt.

14.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej  (chł.)

5.02.2021, g. 10.00, MSS Świt.

15.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej (chł.)

7.04.2021,  g. 10.00, MOSiR - Stadion

16.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej (chł.)

30.04.2021, g.10.00, Plaża - Park

17.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej  (dz.)

30.04.2021, g.10.00, Plaża - Park

 

 

Szkolne Imprezy Lekkoatletyczne: 

 


Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

 Mityngi „Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen S.A. w roku szkolnym 2020/2021

I - 17.09.2020, g. 11.00 MOSiR – Stadion

II - 24.09.2020, g. 11.00 MOSiR – Stadion

III – 1.10.2020,  g. 11.00 MOSiR – Stadion

IV – 8.10.2020, g. 11.00 MOSiR – Stadion

V – 8.04.2021 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VI –15.04.2021 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VII – 22.04.2021 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VIII – 13.05.2021 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

IX – FINAŁ -20.05.2021 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

2.

Mityng Dzieci Klas III Szkół Podstawowych

16.06.2021, g.15.00,MOSiR - Stadion                                                             

3.

Otwarte Lekkoatletyczne Mistrzostwa Wolsztyna (2006-2007)

14.04.2021, g. 11.00 MOSiR - Stadion                                                     

 

 

UWAGA!!!

Daty poszczególnych imprez mogą ulec zmianie po uzgodnieniach z poszczególnymi gospodarzami obiektów, na których będą rozgrywane zawody. W drugiej połowie września zostaną przesłane do szkół ostateczne wersje kalendarza.

 

 

Wydrukuj tekst...



Hotel Sportowy
ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn
Tel.fax. 68 384 33 20 - Recepcja 24/H
Tel. 68 384 36 63 - Biuro Stadion

email: mosir@wolsztyn.pl
stat4u



Osób online: 1
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn by www.stadion.wolsztyn.pl 2008 - 2020. Projekt strony i wykonanie: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.stadion.wolsztyn.pl)