Hotel

Hotel Sportowy posiada bazę noclegową na 41 osób w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych.

Decyzją Marszałka Województwa Wielkopolskiego zaszeregowuje się obiekt hotelarski Hotel SPORTOWY w Wolsztynie ul. Boh. Bielnika 30 do rodzaju hotel i nadaje kategorię * (jedna gwiazdka).

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, TV i dostęp do Wi-Fi .


Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00.

Szczegółowe informację na temat hotelu i rezerwacji mażna uzyskać pod numerem tel. 683 843 320.

W Ośrodku znajduje się sala restauracyjna, w której goście hotelowi mogą skorzystać z oferty gastronomicznej. Istnieje możliwość przygotowania całodobowego wyżywienia dla grup zorganizowanych. Hotel przyjmuje gości nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Dzięki przygotowanemu zapleczu jest odpowiednim miejscem na konferencje i szkolenia. Położony na uboczu zapewnia spokój i miłą atmosferę. W jego pobliżu znajduje się skansen oraz malowniczy wiadukt, z którego turyści oglądają pokazy starych parowozów oraz znakomite szlaki turystyczne.

Sportowcy z całej Polski przyjeżdżają tu corocznie na zgrupowania. MOSiR to doskonałe miejsce na zorganizowanie obozu lekkoatletycznego, piłkarskiego czy sportów wodnych. Na terenie Ośrodka znajduje się bardzo dobrze utrzymane boisko piłkarskie z trybunami na ponad 400 miejsc, urządzenia do treningu rzutów, skoków lekkoatletycznych, szatnie, kort tenisowy, dwie sauny (fińska i rzymska) oraz znakomicie wyposażona siłownia z ponad 40 stanowiskami. W siłowni zatrudnieni są specjaliści, którzy odpowiednio dobierają zestawy ćwiczeń i czuwają nad bezpieczeństwem i treningiem. To najlepszy spośród noclegów Wolsztyna, na jaki mogą zdecydować się sportowcy.

Stadion Wolsztyn  Stadion Wolsztyn  Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn  Stadion Wolsztyn Stadion WolsztynvStadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn

 Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn


Wydrukuj tekst...



Hotel Sportowy
ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn
Tel.fax. 68 384 33 20 - Recepcja 24/H
Tel. 68 384 36 63 - Biuro Stadion

email: mosir@wolsztyn.pl
stat4u



Osób online: 1
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn by www.stadion.wolsztyn.pl 2008 - 2024. Projekt strony i wykonanie: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.stadion.wolsztyn.pl)