Dodano: 2020-03-09, Podsumowanie XXI Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Sezon 2020

W dniu 8 marca 2020 roku odbyło się uroczyste zakończenie XXI Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – sezon 2020, podczas którego Burmistrza Wolsztyna pan Wojciech Lis wręczył pamiątkowe puchary i nagrody indywidualne. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom oraz kibicom i sympatykom naszej ligi za kolejny udany sezon. Szczegół uzyskać można klikając poniższy link.

PODSUMOWANIE XXI EDYCJI WOLSZTYŃSKIEJ AMATORSKIEJ

LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - SEZON 2020

Zakończyły się rozgrywki ligowe Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej – Sezon 2020 organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolsztynie. Mistrzem Ligi została drużyna NEU-JKF, która zwyciężyła w rozgrywkach Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Tytuł wicemistrza wywalczył zespół DANA-BUD, który dzielnie walczył do ostatniej kolejki o drugie miejsce w lidze z zespołem BELFERKA, który ostatecznie uplasował się na 3 miejscu. Czwarta lokata przypadła drużynie FC KOPER. W środkowej części tabeli piąte miejsce przypadło zaś drużynie FC PREMIUM, która cały sezon rozegrała na równym poziomie, a na 6 miejscu drużyna FC MYSTE ŁAŁE potrafiąca walczyć z drużynami z czołówki jak również ulec słabszym w lidze. Na siódmej pozycji rozgrywki zakończyła PETARDA ZATORZE, która w obecnym sezonie potrafiła zaskoczyć w meczach z czołówką Ligi. Miejsce 8 w tabeli zajął zespół WOKAS TEAM, który cały sezon szukał formy z poprzednich lat. Miejsce 9 przypadło drużynie MAJSTER PLUS. Dwie ostatnie lokaty zajęły zespoły KM-CAR oraz ZUPA Z PACZKI. Najlepszym strzelcem ligi został Jędrzej Bauta z 31 zdobytymi bramkami w trakcie całego sezonu. W klasyfikacji fair – play zwyciężyła drużyna Petardy Zatorze, a w lidzę Typera Bartosz Miśko.  

XXI sezon Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zakończony został po rozegraniu 22 kolejek, w takcie którego o miano najlepszej rywalizowało 11 drużyn. W związku z tym, że Liga w obecnym sezonie miała tylko jeden poziom rozgrywek, nie został rozegrany Puchar Ligi.

Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn Stadion Wolsztyn

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.wolsztyn.naszemiasto.pl 

Stadion Wolsztyn

Hotel Sportowy
ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn
Tel.fax. 68 384 33 20 - Recepcja 24/H
Tel. 68 384 36 63 - Biuro Stadion

email: mosir@wolsztyn.pl
stat4uOsób online: 2
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn by www.stadion.wolsztyn.pl 2008 - 2020. Projekt strony i wykonanie: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.stadion.wolsztyn.pl)