Kalendarze imprez

 

Imprezy organizowane przez MOSiR Wolsztyn w poszczególnych miesiącach.

Stadion Wolsztyn

 

 KALENDARZ IMPREZ – PAŹDZIERNIK  2017

 

 

4.10. – IV Mityng Wolsztyńskich Czwartków LA z PKN Orlen S.A. – MOSiR-Stadion, g. 11:00

5.10. – Drużynowe Mistrzostwa Gminy IMS w Tenisie Stołowym – MSS Świt, g.10:00

6.10. – Drużynowe Mistrzostwa Gminy ID w Tenisie Stołowym – SP 3, g.10:00

10.11. – Mistrzostwa Gminy IMS w Piłce Nożnej Halowej – MSS Świt., g. 9:00

11.11. – Mistrzostwa Gminy ID w Piłce Nożnej Halowej – SP 3, g. 9:00

13.10. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu ID w Tenisie Stołowym – SP 3, g. 9:00

15.10. – I kolejka XIX Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

19.10. – Mistrzostwa Gminy IMS w Unihokeju – SP Kębłowo, g. 9:00

19.10. – Mistrzostwa Gminy ID w Unihokeju – SP Kębłowo, g. 9:00

20.10. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu ID w Pływaniu – Pływalnia Miejska, g. 10:00

20.10. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu IMS w Pływaniu – Pływalnia Miejska, g. 11:00

22.10. – II kolejka XIX Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

25.10. – Mistrzostwa Powiatu ID w Piłce Nożnej Halowej – MSS Świt., g. 9:00

29.10. – III kolejka XIX Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

31.10. – Mistrzostwa Powiatu IMS w Piłce Nożnej Halowej – MSS Świt, g. 9:00

 

 

Terminarz meczy rozgrywanych na stadionie MOSiR Wolsztyn rozgrywanych przez KS Grom Wolsztyn oraz MUKS Wolsztyn dostępny jest w zakładce Terminarz Meczy.

 

Stadion Wolsztyn          Stadion Wolsztyn

Imprezy szkolne o randze Mistrzostw Gminy Wolsztyn:

 XIX Igrzyska Dzieci

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

28.09.2017, g. 11.00, MOSiR – Stadion

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

6.10.2017, g. 10.00, SP3

3.

Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej

11.10.2017, g. 9.00, MSS Świt.

4.

Mistrzostwa u Unihokeju (dz.)

19.10.2017, g. 9:00, SP Kębłowo

5.

Mistrzostwa u Unihokeju (chł.)

19.10.2017, g. 9:00, SP Kębłowo

6.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

20.10.2017, g. 10.00, MOSiR - Pływalnia

7.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

---

8.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie (dz. i chł.)

3.11.2017, g. 9.00, SP 2

9.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (dz.)

4.01.2018, g. 10.00, SP 2

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

4.01.2018, g. 10.00, SP 2

11.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

---

12.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (chł.)

---

13.

Indywidualne Mistrzostwa w Warcabach (dz. i chł.)

7.02.2018, g. 10.00, WolDK

14.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (dz.)

17.01.2018, g. 10.00, SP 3

15.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (chł.)

17.01.2018, g. 10.00, SP 3

17.

Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym (dz. i chł.)

21.04.2017 g. 11.00, MOSiR - Stadion

 

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dz. i chł.)

28.09.2017, g. 12.00, MOSiR – Stadion

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

5.10.2017, g.10.00, MSS Świt.

3.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej  (chł.)

10.10.2017, g. 9.00, MMS Świt.

4.

Mistrzostwa w Unihokeju (chł.)

19.10.2017, g. 9:00, SP Kębłowo

5.

Mistrzostwa w Unihokeju (dz.)

19.10.2017, g. 9:00, SP Kębłowo

6.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

20.10.2017, g.10.00, MOSiR - Pływalnia

7.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

---

8.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie ( dz. i chł.)

7.11.2017, g. 9.00, SP 2

9.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej  (dz.)

30.01.2018, g. 10.00, MSS Świt.

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

30.01.2018, g. 10.00, MSS Świt.

11.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

2.02.2018, g. 9.00, MSS Świt.

12.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej  (chł.)

2.02.2018, g. 9.00, MSS Świt.

13.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (chł.)

8.03.2018, g.10.00, MMS Świt.

14.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (dz.)

9.03.2018, g.10.00, MSS Świt.

15.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej (chł.)

6.04.2018,  g. 10.00, MOSiR - Orlik

16.

Otwarte Gimnazjalne Mistrzostwa Wolsztyna w LA (dz. i chł.)

12.04.2018, g.11.00, MOSiR - Stadion

17.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej (chł.)

8.05.2018, g.10.00, GIM 1

18.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej  (dz.)

8.05.2018, g.10.00, Dom Dziecka Wolsztyn

 

Szkolne Imprezy Lekkoatletyczne:

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

 Mityngi „Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen S.A. w roku szkolnym 2017/2018

I - 14.09.2017, g. 11.00 MOSiR – Stadion

II - 19.09.2017, g. 11.00 MOSiR – Stadion

III – 29.09.2017,  g. 11.00 MOSiR – Stadion

IV – 4.10.2017, g. 11.00 MOSiR – Stadion

V – 11.04.2018 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VI –8.05.2018 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VII – 17.05.2018 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VIII – 23.05.2018 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

IX – FINAŁ -29.05.2018 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

2.

Mityng Dzieci Klas III Szkół Podstawowych

13.06.2018, g.11.00,MOSiR - Stadion                                                             

3.

Otwarte Lekkoatletyczne Mistrzostwa Wolsztyna (2004-2002)

12.04.2018, g. 11.00 MOSiR - Stadion                                                      

4.

Otwarte Mityng Lekkoatletyczny (2004-2002)

20.09.2017, g.11.00,MOSiR – Stadion

 

 

UWAGA!!!

Daty poszczególnych imprez mogą ulec zmianie po uzgodnieniach z poszczególnymi gospodarzami obiektów, na których będą rozgrywane zawody. W drugiej połowie września zostaną przesłane do szkół ostateczne wersje kalendarza.

 

 


Wydrukuj tekst...



Hotel Sportowy
ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn
Tel.fax. 68 384 33 20 - Recepcja 24/H
Tel. 68 384 36 63 - Biuro Stadion

email: mosir@wolsztyn.pl
stat4u



Osób online: 1
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn by www.stadion.wolsztyn.pl 2008 - 2017. Projekt strony i wykonanie: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.stadion.wolsztyn.pl)