Hotel

Hotel Sportowy posiada bazę noclegową na 35 osób, w tym dwa pokoje o podwyższonym standardzie oraz pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe. Sukcesywnie w hotelu prowadzone są prace modernizacyjne, by stworzyć gościom jeszcze lepsze warunki pobytu.

Decyzją Marszałka Województwa Wielkopolskiego zaszeregowuje się obiekt hotelarski Hotel SPORTOWY w Wolsztynie ul. Boh. Bielnika 30 do rodzaju hotel i nadaje kategorię * (jedna gwiazdka).

Większość pokoi posiada własne łazienki, TV i dostęp do Wi-Fi .


Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 12:00.

Szczegółowe informację na temat hotelu i rezerwacji mażna uzyskać pod numerem tel. 68 384 33 20.

W Ośrodku znajduje się sala konferencyjna na 60 miejsc, świetlica oraz zaplecze gastronomiczne oferujące śniadania. Istnieje możliwość przygotowania całodobowego wyżywienia dla grup zorganizowanych. Hotel przyjmuje gości nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Dzięki przygotowanemu zapleczu jest odpowiednim miejscem na konferencje i szkolenia. Położony na uboczu zapewnia spokój i miłą atmosferę. W jego pobliżu znajduje się skansen oraz malowniczy wiadukt, z którego turyści oglądają pokazy starych parowozów oraz znakomite szlaki turystyczne.

Sportowcy z całej Polski przyjeżdżają tu corocznie na zgrupowania. MOSiR to doskonałe miejsce na zorganizowanie obozu lekkoatletycznego, piłkarskiego czy sportów wodnych. Na terenie Ośrodka znajduje się bardzo dobrze utrzymane boisko piłkarskie z trybunami na ponad 300 miejsc, urządzenia do treningu rzutów, skoków lekkoatletycznych, szatnie, kort tenisowy, dwie sauny oraz znakomicie wyposażona siłownia z ponad 40 stanowiskami. W siłowni zatrudnieni są specjaliści, którzy odpowiednio dobierają zestawy ćwiczeń i czuwają nad bezpieczeństwem i treningiem. To najlepszy spośród noclegów Wolsztyna, na jaki mogą zdecydować się sportowcy.

Stadion Wolsztyn  Stadion Wolsztyn

Stadion Wolsztyn  Stadion Wolsztyn


Wydrukuj tekst...Hotel Sportowy
ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn
Tel.fax. 68 384 33 20 - Recepcja 24/H
Tel. 68 384 36 63 - Biuro Stadion

email: mosir@wolsztyn.pl
stat4uOsób online: 1
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn by www.stadion.wolsztyn.pl 2008 - 2019. Projekt strony i wykonanie: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.stadion.wolsztyn.pl)