Wydrukuj tą strone | Zamknij to okno


 

Imprezy organizowane przez MOSiR Wolsztyn w poszczególnych miesiącach.

Stadion Wolsztyn

 

KLAENDARZ IMPREZ – WRZESIEŃ 2019

12.09. – I Mityng Wolsztyńskich Czwartków LA z PKN Orlen S.A. – MOSiR-Stadion, g. 11:00

17.09. – II Mityng Wolsztyńskich Czwartków LA z PKN Orlen S.A. – MOSiR-Stadion, g. 11:00

18.09. – Lekkoatletyczny Mityng Klas VII – VIII – MOSiR Stadion, g. 11:00

25.09. – III Mityng Wolsztyńskich Czwartków LA z PKN Orlen S.A. – MOSiR-Stadion, g. 11:00

1.10. – Mistrzostwa Powiatu W Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych – MOSiR-Stadion, g. 10:00

1.10. – Mistrzostwa Powiatu W Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych – MOSiR-Stadion, g. 11:00

 

Terminarz meczy rozgrywanych na stadionie MOSiR Wolsztyn rozgrywanych przez KS Grom Wolsztyn oraz MUKS Wolsztyn dostępny jest w zakładce Terminarz Meczy.

 

Stadion Wolsztyn          Stadion Wolsztyn

Imprezy szkolne o randze Mistrzostw Gminy Wolsztyn:

1.   Imprezy szkolne o randze Mistrzostw Gminy Wolsztyn:

  XIX Igrzyska Dzieci

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

8.10.2019, g. 10.00, WolDK

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie (dz. i chł.)

23.10.2019, g.9:00 SP 2

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

8.11.2019, g. 10.00, SP3

4.

Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej

28.11.2019, g. 9.00, MSS Świt.

5.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (dz. i chł.)

17.12.2019, g. 9.00, SP 3

6.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (dz. i chł.)

14.02.2020, g. 10.00, SP 3

7.

Indywidualne Mistrzostwa w Warcabach (dz. i chł.)

27.02.2020, g. 10:00 SP 1

8.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz. i chł.)

9.01.2020, g. 10:00 SP 3

9.

Mistrzostwa w Koszykówce 3x3 (dz. i chł.)

21.04.2020 g. 11:00 Orlik

10.

Mistrzostwa w Trójboju i Czwórboju LA (dz. i chł.)

23.04.2020 g. 11.00, MOSiR - Stadion

 

  XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

8.10.2019, g. 10.00, WolDK

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

17.10.2019, g.10.00, SP 3

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie ( dz. i chł.)

23.10.2019, g.10:00 SP 2

4.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej  (chł.)

29.11.2019, g. 9.00, MMS Świt.

5.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej  (dz. i chł.)

19.12.2018, g. 10.00, MSS Świt.

6.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz. i chł.)

12.02.2020, g. 10.00, MSS Świt.

7.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (dz. i chł.)

8.01.2020, g.10.00, MMS Świt.

8.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej (chł.)

2.04.2020,  g. 10.00, MOSiR - Orlik

9.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej (dz. i chł.)

8.05.2020, g.10.00, SP 2

 

 

Szkolne Imprezy Lekkoatletyczne: 

Szkolne Imprezy Lekkoatletyczne:

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

 Mityngi „Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen S.A. w roku szkolnym 2019/2020

I - 12.09.2019, g. 11.00 MOSiR – Stadion

II - 17.09.2019, g. 11.00 MOSiR – Stadion

III – 25.09.2019,  g. 11.00 MOSiR – Stadion

IV – 23.04.2020, g. 11.00 MOSiR – Stadion

V –   12.05.2020 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VI –   20.05.2020 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

FINAŁ – 28.05.2020 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

2.

Mityng Dzieci Klas III Szkół Podstawowych

17.06.2020, g.11.00,MOSiR - Stadion                                                             

3.

Lekkoatletyczny Mityng Klas VII i VIII (2006-2005)

18.09.2019, g.11.00,MOSiR – Stadion                 

4.

Otwarty Mityng Lekkoatletyczny (2006-2005)

22.04.2020, g. 11.00 MOSiR - Stadion                                    

 

 

UWAGA!!!

Daty poszczególnych imprez mogą ulec zmianie po uzgodnieniach z poszczególnymi gospodarzami obiektów, na których będą rozgrywane zawody. W drugiej połowie września zostaną przesłane do szkół ostateczne wersje kalendarza.