Wydrukuj tą strone | Zamknij to okno


Hotel Sportowy posiada bazę noclegową na 40 osób w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych.

Decyzją Marszałka Województwa Wielkopolskiego zaszeregowuje się obiekt hotelarski Hotel SPORTOWY w Wolsztynie ul. Boh. Bielnika 30 do rodzaju hotel i nadaje kategorię * (jedna gwiazdka).

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, TV i dostęp do Wi-Fi .


Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00.

Szczegółowe informację na temat hotelu i rezerwacji mażna uzyskać pod numerem tel. 683 843 320.

W Ośrodku znajduje się sala restauracyjna na 50 miejsc, w której goście hotelowi mogą skorzystać z oferty gastronomicznej. Istnieje możliwość przygotowania całodobowego wyżywienia dla grup zorganizowanych. Hotel przyjmuje gości nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Dzięki przygotowanemu zapleczu jest odpowiednim miejscem na konferencje i szkolenia. Położony na uboczu zapewnia spokój i miłą atmosferę. W jego pobliżu znajduje się skansen oraz malowniczy wiadukt, z którego turyści oglądają pokazy starych parowozów oraz znakomite szlaki turystyczne.

Sportowcy z całej Polski przyjeżdżają tu corocznie na zgrupowania. MOSiR to doskonałe miejsce na zorganizowanie obozu lekkoatletycznego, piłkarskiego czy sportów wodnych. Na terenie Ośrodka znajduje się bardzo dobrze utrzymane boisko piłkarskie z trybunami na ponad 400 miejsc, urządzenia do treningu rzutów, skoków lekkoatletycznych, szatnie, kort tenisowy, dwie sauny (fińska i rzymska) oraz znakomicie wyposażona siłownia z ponad 40 stanowiskami. W siłowni zatrudnieni są specjaliści, którzy odpowiednio dobierają zestawy ćwiczeń i czuwają nad bezpieczeństwem i treningiem. To najlepszy spośród noclegów Wolsztyna, na jaki mogą zdecydować się sportowcy.

Stadion Wolsztyn  Stadion Wolsztyn

Stadion Wolsztyn  Stadion Wolsztyn