Terminarze

 

Stadion Wolsztyn   Stadion Wolsztyn

TREMINARZ XX EDYCJI WOLSZTYŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - SEZON 2019

I liga

 

 

Terminarz Spotkań I Ligi XX Edycji WALPNH – sezon 2019

 

godz.

I runda

II runda

I kolejka 21.10.2018

XVIIkolejka 13.01.2019

14:00

1

BELFEREK

2 : 2

FC KOPER

29

FC KOPER

2 : 5

BELFEREK

14:40

2

NOR-DAN

3 : 3

JKF POLSKA

30

JKF POLSKA

1 : 1

NOR-DAN

15:20

3

BIURO ORLIKOWSKI

0 : 8

DANA-BUD

31

DANA-BUD

7 : 0

BIURO ORLIKOWSKI

16:00

4

WOKAS TEAM

2 : 3

MATEX

32

MATEX

4 :1

WOKAS TEAM

II kolejka 28.10.2018

IX kolejka 20.01.2019

16:40

5

FC KOPER

3 : 3

DANA-BUD

33

DANA-BUD

5 : 2

FC KOPER

17:20

6

JKF POLSKA

3 : 6

BIURO ORLIKOWSKI

34

BIURO ORLIKOWSKI

1 : 5

JKF POLSKA

18:00

7

MATEX

2 : 7

NOR-DAN

35

NOR-DAN

4 : 4

MATEX

18:40

8

BELFEREK

3 : 2

WOKAS TEAM

36

WOKAS TEAM

2 : 1

BELFEREK

III kolejka 4.11.2018

X kolejka 27.01.2019

14:00

9

BIURO ORLIKOWSKI

5 : 1

MATEX

37

MATEX

3 : 2

BIURO ORLIKOWSKI

14:40

10

NOR-DAN

4 : 5

BELFEREK

38

BELFEREK

5 : 0

NOR-DAN

15:20

11

WOKAS TEAM

4 : 2

FC KOPER

39

FC KOPER

5 : 3

WOKAS TEAM

16:00

12

DANA-BUD

3 : 1

JKF POLSKA

40

JKF POLSKA

5 : 2

DANA-BUD

IV kolejka 18.11.2018

XI kolejka 3.02.2019

16:40

13

BELFEREK

6 : 2

BIURO ORLIKOWSKI

41

BIURO ORLIKOWSKI

3 : 3

BELFEREK

17:20

14

MATEX

0 : 7

DANA-BUD

42

DANA-BUD

4 : 1

MATEX

18:00

15

FC KOPER

2 : 2

JKF POLSKA

43

JKF POLSKA

1 : 1

FC KOPER

18:40

16

WOKAS TEAM

2 : 2

NOR-DAN

44

NOR-DAN

1 : 3

WOKAS TEAM

V kolejka 25.11.2018

XII kolejka 10.02.2019

14:00

17

BIURO ORLIKOWSKI

7 : 2

WOKAS TEAM

45

WOKAS TEAM

5 : 2

BIURO ORLIKOWSKI

14:40

18

NOR-DAN

5 : 2

FC KOPER

46

FC KOPER

7 : 4

NOR-DAN

15:20

19

DANA-BUD

2 : 2

BELFEREK

47

BELFEREK

3 : 3

DANA-BUD

16:00

20

JKF POLSKA

5 : 5

MATEX

48

MATEX

1 : 8

JKF POLSKA

VI kolejka 16.12.2018

XIII kolejka 17.02.2019

16:00

21

FC KOPER

2 : 2

MATEX

49

MATEX

3 :10

FC KOPER

16:40

22

BELFEREK

1 : 1

JKF POLSKA

50

JKF POLSKA

4 : 5

BELFEREK

17:20

23

WOKAS TEAM

3 : 5

DANA-BUD

51

DANA-BUD

5 : 1

WOKAS TEAM

18:00

24

NOR-DAN

6 : 0

BIURO ORLIKOWSKI

52

BIURO ORLIKOWSKI

4 : 7

NOR-DAN

VII kolejka 23.12.2018

XIV kolejka 2.03.2019

14:00

25

MATEX

1:15

BELFEREK

53

BELFEREK

8 : 0

MATEX

14:40

26

DANA-BUD

0 : 0

NOR-DAN

54

NOR-DAN

1 : 7

DANA-BUD

15:20

27

JKF POLSKA

2 : 2

WOKAS TEAM

55

WOKAS TEAM

1 : 3

JKF POLSKA

16:00

28

BIURO ORLIKOWSKI

1 : 4

FC KOPER

56

FC KOPER

6 : 5

BIURO ORLIKOWSKI

 II liga

 

 

Terminarz Spotkań II Ligi XX Edycji WALPNH – sezon 2019

 

godz.

I runda

II runda

I kolejka 21.10.2018

VIII kolejka 13.01.2019

16:40

1

ZUPA z PACZKI

0 : 3

GWP

29

GWP

2 : 4

ZUPA z PACZKI

17:20

2

FC MYSTE ŁAŁE

4 : 5

KM-CAR

30

KM-CAR

8 : 3

FC MYSTE ŁAŁE

18:00

3

KOMANDO

4 : 1

OMNIBUS 16

31

OMNIBUS 16

1 : 5

KOMANDO

18:40

4

ARCHI - GRAF

3 : 2

PETARDA

32

PETARDA

6 : 2

ARCHI - GRAF

II kolejka 28.10.2018

IX kolejka 20.01.2019

14:00

5

GWP

1 : 1

PETARDA

33

PETARDA

5 : 3

GWP

14:40

6

OMNIBUS 16

0 : 3

ARCHI - GRAF

34

ARCHI - GRAF

2 : 5

OMNIBUS 16

15:20

7

KM-CAR

0 : 5

KOMANDO

35

KOMANDO

3 : 2

KM-CAR

16:00

8

ZUPA z PACZKI

4 : 2

FC MYSTE ŁAŁE

36

FC MYSTE ŁAŁE

7 : 3

ZUPA z PACZKI

III kolejka 4.11.2018

Xkolejka 27.01.2019

16:40

9

PETARDA

1 : 2

OMNIBUS 16

37

OMNIBUS 16

3 : 5

PETARDA

17:20

10

KOMANDO

1 : 5

ZUPA z PACZKI

38

ZUPA z PACZKI

2 : 1

KOMANDO

18:00

11

FC MYSTE ŁAŁE

2 : 0

GWP

39

GWP

1 : 1

FC MYSTE ŁAŁE

18:40

12

ARCHI - GRAF

0 : 3

KM-CAR

40

KM-CAR

3 : 3

ARCHI - GRAF

IV kolejka 18.11.2018

XI kolejka 3.02.2019

14:00

13

FC MYSTE ŁAŁE

1 : 1

KOMANDO

41

KOMANDO

2 : 3 

FC MYSTE ŁAŁE

14:40

14

KM-CAR

3 : 5

PETARDA

42

PETARDA

3 : 1

KM-CAR

15:20

15

ZUPA z PACZKI

4 : 2

ARCHI - GRAF

43

ARCHI - GRAF

2 : 3

ZUPA z PACZKI

16:00

16

GWP

1 : 1

OMNIBUS 16

44

OMNIBUS 16

1 : 3

GWP

V kolejka 25.11.2018

XII kolejka 10.02.2019

16:40

17

KOMANDO

0 : 5

GWP

45

GWP

3 : 2

KOMANDO

17:20

18

ARCHI - GRAF

3:15

FC MYSTE ŁAŁE

46

FC MYSTE ŁAŁE

3 : 0

ARCHI - GRAF

18:00

19

PETARDA

4 : 2

ZUPA z PACZKI

47

ZUPA z PACZKI

5 : 3

PETARDA

18:40

20

OMNIBUS 16

4 : 3

KM-CAR

48

KM-CAR

4 : 4

OMNIBUS 16

VI kolejka 16.12.2018

XIIIkolejka 17.02.2019

14:00

21

ZUPA z PACZKI

5 : 3

OMNIBUS 16

49

OMNIBUS 16

3 : 3

ZUPA z PACZKI

14:40

22

GWP

5 : 1

KM-CAR

50

KM-CAR

2 : 2

GWP

19:20

23

FC MYSTE ŁAŁE

5 : 3

PETARDA

51

PETARDA

1 : 4

FC MYSTE ŁAŁE

15:20

24

KOMANDO

3 : 1

ARCHI - GRAF

52

ARCHI - GRAF

5 : 4

KOMANDO

VII kolejka 23.12.2018

XIV kolejka 2.03.2019

16:40

25

KM-CAR

3 : 0

ZUPA z PACZKI

53

ZUPA z PACZKI

4 : 1

KM-CAR

17:20

26

PETARDA

1 : 1

KOMANDO

54

KOMANDO

1 : 2

PETARDA

18:00

27

OMNIBUS 16

4 : 5

FC MYSTE ŁAŁE

55

FC MYSTE ŁAŁE

2 : 0

OMNIBUS 16

18:40

28

ARCHI - GRAF

1 :3

GWP

53

GWP

3 : 2

ARCHI - GRAF

 

 


Wydrukuj tekst...



Hotel Sportowy
ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn
Tel.fax. 68 384 33 20 - Recepcja 24/H
Tel. 68 384 36 63 - Biuro Stadion

email: mosir@wolsztyn.pl
stat4u



Osób online: 1
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn by www.stadion.wolsztyn.pl 2008 - 2019. Projekt strony i wykonanie: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.stadion.wolsztyn.pl)