05.06.2020, Wracamy do gry!!!
Pływalnia Wolsztyn

Drodzy użytkownicy Centrum Rekreacji Siłowej w Wolsztynie,

po dłuższej przerwie od 6 czerwca 2020 roku otwieramy dla Was nasz obiekt, ktory będzie dostępny dla Was od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:00 - 22:00. Jednak z uwagi na zaistniałą sytuację, a także rekomendacje Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Sportu, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia zasad bezpieczeństwa i ograniczeń, zarówno dla pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolsztynie, jak i dla Was, naszych klientów. Będą one obowiązywać do odwołania.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z wytycznymi oraz ich stosowanie. W tym trudnym czasie będziemy zmuszeni do weryfikacji ich respektowania, a w skrajnych przypadkach do żądania opuszczenia obiektu przez osoby, które nie przestrzegają zaleceń. Pamiętajcie, że trzymanie się zasad ma na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i uszanowanie wytycznych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolsztynie.

1. Maksymalna liczba ćwiczących w CRS to 55 osób – 43 w siłowni oraz 12 osób w sali fitness;

2. Osoby z grup wysokiego ryzyka (osoby w wieku powyżej 60 r. ż. lub cierpiące na choroby przewlekłe, w tym otyłość), zachętcamy są o rozważenie decyzji o korzystaniu z CRS w godzinach najmniej popularnych, bez obecności innych osób.

3. Utrzymanie odległości przynajmniej 2 m pomiędzy klientami i pracownikami CRS;

4. Ustala się przerwę techniczną od g. 14:00 do 15:00 w ciągu dnia na potrzeby dezynfekcji powierzchni i wentylacji pomieszczeń;

5. Zapewnia się stałe wietrzenie wszystkich pomieszczeń CRS;

6. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk są dostępne dla klientów w obszarze wejścia/ recepcji, przy wyjściu z toalet oraz w każdej sali do ćwiczeń.

7. Obowiązuje bezwzględny nakaz używania ręcznika przez klienta w celu okrywania siedzisk urządzeń oraz mat.

8. CRS zapewnia preparat do dezynfekcji przy każdej strefie treningowej w zasięgu wzroku osób trenujących.

9. Należy zdezynfekować każde urządzenie używane przez klienta po zakończonym ćwiczeniu. Czynność ta realizowana jest przez klienta przy użyciu udostępnionego środka do dezynfekcji;

10. Zaleca się w miarę możliwości korzystanie przez klientów z własnych pomocy - typu maty.

11. Nie należy używać suszarek nadmuchowych do rąk oraz włosów.

12. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

13. W pozostałych kwestiach funkcjonowania obiektu obowiązuje regulamin CRS


02.06.2020, Stadion Miejski, Orlik i Skatepark wznawiają działalność.
Pływalnia Wolsztyn

Na podstawie § 6 ust. 10 pkt. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku poz. 964 w sprawie ustanowienie określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od poniedziałku 1 czerwca maja 2020 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolsztynie dostosowuje funkcjonowanie Stadionu Miejskiego (stadion lekkoatletyczny, boisko treningowe, kort i rzutnia lekkoatletyczna) oraz Orlika i Skateparku przy Pływalni Miejskiej z zachowaniem szczególnych zasad korzystania z w/w obiektów.

Obiekty na Stadionie Miejskim będą dostepne dla wolsztynian przez 7 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 21:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 8:00 - 20:00.

Natomiast Orlki przy Pływalni Miejksiej będzie do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzianch 12:00 - 20:00.

 

Szczegółowe zasady korzystanie z obiektów MOSiR Wolsztyn:

1) stadion LA, boisko treningowe i rzutnia LA * aktualiacja na dzień 1.06.2020

2) kort tenisowy 

3) Orlik i Skatepark  * aktualiacja na dzień 1.06.2020


12.05.2020, Już ruszył sezon tenisowy - nie czekaj dłużej!!
Pływalnia Wolsztyn

MOSiR Wolsztyn zaprasza wszystkich miłośników TENISA ZIEMNEGO do korzystania z ceglastego kortu tenisowego znajdującego się na Stadionie Miejskim.

Po niesprzyjających warunkach pogodowych w kwietniu oraz związanych z epidemią COVID-19 wreszczecie mogliśmy przygotować odpowiednio kort i udotępnić go dla państwa. 

Szczegółowe informacje odnośnie dostępnści i rezerwacji kortu można uzyskać dzwoniąc na numer tel. 68 384 33 20.

HARMONOGRAM REZERWACJI KORTU


1 « [1] [2] [3] [4] » 79