06.07.2019, HOTEL SPORTOWY - NIECZYNNY
Pływalnia Wolsztyn

Drodzy Goście,

ze względu na przebudowę naszego obiektu zmuszeni jesteśmy do czasowego zawieszenia naszej działalności na okres prowadzonych prac.

Mamy nadzieję, że zaplanowane roboty zostaną wykonane w terminie i ponownie będziemy mogli świadczyć dla Was usługi noclegowe o czym niezwłocznie poinformujemy.


06.07.2019, SIŁOWNIA ZSZ
Pływalnia Wolsztyn

MOSIR Wolsztyn informuję, że w miesiącu LIPCU Centrum Rekreacji Siłowej będzie dostępne dla naszych klientów od poniedziałku do  piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Związane jest to z wakacyjnym funkcjonowaniem ZSZ Wolszytn.

Jednocześnie informujemy, że prace na obiekcie MOSiR systematycznie posuwają się do przodu i mamy nedzieje, że już niedługo będziemy mogli Was gościć na nowym obiekcie.

Siłownia zlokalizowana jest w dawnej siedzibie  Bistro CROMCA w ZSZ Wolsztyn.


03.07.2019, Grand Prix Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym
Pływalnia Wolsztyn

 

Dnia 29 czerwca 2019 roku na plaży zlokalizowanej przy Jeziorze Wolsztyńskim odbyły się cykl Grand Prix Wielkopolski Pływaniu Długodystansowym oraz Rekreacyjne Zawody Pływackie im. Tadeusza Mazura. Organizatorami imprezy są MOSiR Wolsztyn, Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Zawody mają na celu popularyzację pływania na wodach otwartych, propagowanie rekreacji i aktywnego wypoczynku.

 

Wyniki zawodów:

  1. GP Wielkopolski w Pływaniu Długodstansowym GWP OW oraz GWP TRI
  2. Rekreacyjne zawody Pływackie na Jez. Wolsztyńskim

1 « [1] [2] [3] [4] » 73